power meeting

Najbliższe spotkania

Spotkania z Danielem Błońskim odbywają się w każdy poniedziałek między 8.00 a 8.20. Spotkania z Lidią Zamyłko odbywają się we wtorki między 12.00 a 12.20.

Daniel Błoński

Trener personalny

Daniel to wice mistrz Polski w karate oraz certyfikowany trener personalny, który od 10 lat zajmuje się sportem. Pomaga w kształtowaniu sylwetki poprzez trening i dietę.

poniedziałek 8.00-8.20

Lidia Zamyłko

Instruktorka i trenerka fitness

Lidia specjalizuje się w treningach funkcjonalnych, wzmacniających, wyszczuplających i wspomagających efekty diety, poprawiających ogólna sprawność i kondycję na różnym poziomie zaawansowania. 

wtorek 12.00-12.20

Czym jest power meeting?

Czujesz, że brakuje Ci energii do pracy już na początku dnia? Chciałbyś poznać ćwiczenia, które pozwolą Ci się poczuć lepiej po długim spotkaniu lub kilku godzinach siedzenia przy biurku? Te sesje są właśnie dla Ciebie! 15 min ćwiczeń przy stanowisku pracy, które przyniosą ulgę Twojemu kręgosłupowi, sprawią, że lepiej się poczujesz i będziesz bardziej produktywny. Poczujesz zastrzyk energii na ok. 2 godziny i dodatkowo spalisz nawet 200 kcal. Po ćwiczeniach czeka Cię krótka edukacja z możliwością zadawania pytań prowadzącemu. Razem będziemy ćwiczyć przez cały miesiąc, potem podobne ćwiczenia powinieneś wykonywać przynajmniej 3-4 razy w tygodniu, a najlepiej 10 minut każdego dnia. Zadbaj o swoje zdrowie i pozwól sobie na tę krótką przerwę w godzinach pracy.

Odtwórz wideo

Co jeszcze znajdziesz w programie?

Mauris suscipit non dui in elementum. Sed in viverra arcu, quis semper velit. Curabitur feugiat mauris dui, vel maximus purus ullamcorper id. Nunc metus purus, consectetur quis magna at, sodales molestie metus. Vivamus sit amet iaculis ligula.